ZAHRADA v hlavní roli - největší výběr, nejlepší ceny

 

Přijeďte se podívat do nejlepšího prodejního centra prvků zahradní architektury s největším sortimentem v ČR a nakupujte v klidném prostředí venkova s výbornou dostupností obce, ležící na hlavním tahu a v blízkosti D1.

Městům a obcím dodáváme za zvýhodněných cenových podmínek!

Celkový pohled
Proč jsme jedničkou na trhu?

Nakupujeme pouze od výrobců

Vynechání velkoobchodního článku řetězce zajišťuje lepší prodejní ceny.

Upřednostňujeme české výrobce

Pokud je to jen trochu možné, tak přednostně nakupujeme a prodáváme České výrobky.

Odkupujeme nadnormativní zásoby po ukončení sezóny

Během zimních měsíců doslova objedeme výrobce z různých částí Evropy a odkoupíme skladové zásoby po ukončení sezóny. Samozřejmě za odpovídajících podmínek, což nám opětovně zajistí nižší prodejní ceny.

Vedeme pouze kvalitní zboží

Jako příklad můžeme uvést klasickou „obyčejnou“ terracotta keramiku, kterou najdete v marketech. Ta bohužel většinou vydrží venku jednu až dvě zimy…když tedy máte štěstí :) Kdežto my i v této „obyčejné“ keramice vedeme pouze výrobky s atestacemi na velmi nízké teploty a přesto nejsme dražší.

Najdete u nás i to, co jinde ne

Díky naší obchodní strategii se nám daří do ČR dovážet i výrobky zahradní architektury, které prodáváme pouze my.

Bezkonkurenční sortiment

S našimi skladovými zásobami (5-7 mil.) a šíří sortimentu se nemůže nikdo rovnat.

Tradiční hodnoty

Jsme přesvědčeni, že se v dnešní uspěchané době u obchodníků postupně vytrácí osobní přístup k zákazníkovi, včetně klasického pojetí obchodu. Neosobní e-shopy, velké maloobchodní společnosti, vlastněné povětšinou zahraničními investory, které více než co jiného připomínají spíše pásovou výrobu na peníze. Takže zákazník jakož i kvalita výrobků jenž jsou mu prodávána, nejsou prioritou. S takovým přístupem a způsobem vedení obchodu se u nás prostě nesetkáte!

Jdeme vstříc Vašim potřebám

Nezáleží na tom, kolik peněz u nás hodláte utratit a nebo zda se k nám chcete jen podívat. Naše dveře jsou Vám ve všední dny otevřené kdykoli i po oficiální zavírací hodině. Stačí jen předem zavolat a ochotně domluvíme čas, který Vám bude vyhovovat.

 
Celkový pohled

Najdete nás po obou stranách hlavní silnice v obci Zbraslavice, která se nachází mezi městy Kutná Hora a Zruč nad Sázavou, pouhých 15 km od D1 EXIT 56 Soutice.

Prostory určené k přímému prodeji nejsou bohužel „nafukovací“, takže k zásobám a vzorovému sortimentu, který vidíte na našich fotografiích, je potřeba připočítat většinou 2-3 kamiony rezervních zásob.


Výrobky, které u nás naleznete pocházejí jak od výrobců domácích, tak i z destinací zahraničních, jako jsou například Německo, Švýcarsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Slovinsko a některé výrobky jsou importovány také z Asie a dokonce i Afriky. Zaměřujeme se jak na výrobky v klasickém stylu, tak i na doplňky zahrad v moderních designech a barvách.


Chcete se na něco zeptat?

 
 

Nabízíme dárkové poukazy

Dárkový poukaz je k dispozici buď na prodejně, nebo vám ho můžeme zaslat i na dobírku.

Dárkové poukazy