Koryta a truhlíky

Oblíbenost koryt a truhlíků jde ruku v ruce s oblíbeností květinových nádob jako takových. Je to zcela pochopitelné, protože pokud do zahrady umístíte nějaký vhodný a hezký doplněk v podobě právě květinové nádoby a osadíte ho odpovídající rostlinou, je výsledný efekt jednoduše dokonalý.

Při výběru umístění koryt a truhlíků je potřeba brát v potaz jednu zásadní věc. Ke korytům a truhlíkům z plastových materiálů se podmisky vyrábějí, ale k ostatním materiálům jako jsou například některé druhy keramik a přírodního či umělého kamene se podmisky v naprosté většině případů nevyrábějí. Je tudíž důležité pro tyto výrobky zvolit vhodné místo, kde podpiska není potřeba.

Celkový pohled

V našem zahradním centru Vám samozřejmě nabízíme koryta a truhlíky z několika druhů plastů včetně speciálně vyvinutých pro odolnost i proti velmi nízkým teplotám. Dalšími materiály v nabídce jsou umělý kámen, standardní i mrazuvzdorná venkovní keramika a určitou část sortimentu zabírají i koryta a truhlíky z přírodního kamene.

Co se týče povrchových úprav, tak lze vybírat jak z čistých linií, tak ornamentálních, broušených, glazovaných a třeba také imitací dřeva.

Prohlédněte si průřez nabídkou Koryta a truhlíky

Barevná škála je vskutku pestrá a sahá od barev základních jako jsou kupříkladu odstíny pískovcové, hnědé, bílé až po méně obvyklé jako například černá, zelená či červená.


Chcete se na něco zeptat?

 
 

Nabízíme dárkové poukazy

Dárkový poukaz je k dispozici buď na prodejně, nebo vám ho můžeme zaslat i na dobírku.

Dárkové poukazy