Koryta a truhlíky

Oblíbenost koryt a truhlíků jde ruku v ruce s oblíbeností květinových nádob jako takových. Je to zcela pochopitelné, protože pokud do zahrady umístíte nějaký vhodný a hezký doplněk v podobě právě květinové nádoby a osadíte ho odpovídající rostlinou, je výsledný efekt jednoduše dokonalý.

Při výběru umístění koryt a truhlíků je potřeba brát v potaz jednu zásadní věc. Ke korytům a truhlíkům z plastových materiálů se podmisky vyrábějí, ale k ostatním materiálům jako jsou například některé druhy keramik a přírodního či umělého kamene se podmisky v naprosté většině případů nevyrábějí. Je tudíž důležité pro tyto výrobky zvolit vhodné místo, kde podpiska není potřeba.

Celkový pohled

V našem zahradním centru Vám samozřejmě nabízíme koryta a truhlíky z několika druhů plastů včetně speciálně vyvinutých pro odolnost i proti velmi nízkým teplotám. Dalšími materiály v nabídce jsou umělý kámen, standardní i mrazuvzdorná venkovní keramika a určitou část sortimentu zabírají i koryta a truhlíky z přírodního kamene.

Co se týče povrchových úprav, tak lze vybírat jak z čistých linií, tak ornamentálních, broušených, glazovaných a třeba také imitací dřeva.

Prohlédněte si průřez nabídkou Koryta a truhlíky

Barevná škála je vskutku pestrá a sahá od barev základních jako jsou kupříkladu odstíny pískovcové, hnědé, bílé až po méně obvyklé jako například černá, zelená či červená.


Chcete se na něco zeptat?