Proč jsme jedničkou na trhu?

Najdete u nás hlavně to, co jinde ne

Již od samého počátku jsme neměli v úmyslu nabízet prvky zahradní architektury, které najdete v každém marketu. Otevřeli jsme tedy pro Vás prodejnu, kde naleznete nejen největší skladový sortiment v ČR, ale zároveň také jeho převážnou většinu tvoří zboží, které seženete pouze u nás.

Vedeme pouze kvalitní zboží

Vždy se samozřejmě snažíme o jistou vyváženost mezi kvalitou a cenou, ale prioritní je pro nás kvalita. Stojíme li tedy před volbou, zda dané výrobky nakoupit či nikoli, tak je pro nás jednoznačně na prvním místě kvalita zpracování a životnost výrobku. Nevedeme žádné výrobky z Číny ani Polska. Veškeré námi nabízené zboží pochází od renomovaných Evropských výrobců a je samozřejmě mrazuvzdorné.

 

Jsme přímými dovozci

Naprostou většinu našeho sortimentu zahradní architektury tvoří výrobky, které si sami importujeme a to převážně ze zemí Evropy přímo od jejich výrobců. Většina českých výrobců zatím bohužel není schopná plnit naše požadavky na kvalitu a trvanlivost výrobků.

Bezkonkurenční sortiment

S našimi skladovými zásobami (cca 10 mil.) a šíří sortimentu se nemůže nikdo rovnat. Což je také jeden z důvodů, proč k nám váží cestu zákazníci i z míst, jako jsou například Karlovy Vary, Brno, Liberec atd., což jsou místa od nás vzdálená více jak 150 km. Čehož si zároveň velice vážíme.

 

Tradiční hodnoty

Jsme přesvědčeni, že se v dnešní uspěchané době u obchodníků postupně vytrácí osobní přístup k zákazníkovi, včetně klasického pojetí obchodu. Neosobní e-shopy, velké maloobchodní společnosti, vlastněné povětšinou zahraničními investory, které více než co jiného připomínají spíše pásovou výrobu na peníze. Takže zákazník jakož i kvalita výrobků jenž jsou mu prodávána, nejsou prioritou. S takovým přístupem a způsobem vedení obchodu se u nás prostě nesetkáte!

Jdeme vstříc Vašim potřebám

Nezáleží na tom, kolik peněz u nás hodláte utratit a nebo zda se k nám chcete jen podívat. Naše dveře jsou Vám ve všední dny otevřené i po oficiální zavírací hodině a to až do 20:00 hod. Stačí jen předem zavolat a ochotně domluvíme termín, který Vám bude vyhovovat.

 

Ceníky

Vážení zákazníci, je nám líto, ale ceníky našeho sortimentu na stránkách nenaleznete a nejsme schopni Vám je ani zaslat. Důvod tohoto je velmi prostý. Jednoduše je nemáme. Zboží na skladě se neustále mění a vzhledem k tomu, že jsme malá rodinná firma není v našich silách vytvářet katalogy a ceníky sortimentu, který se právě nachází na prodejně. Znamenalo by to také jeho neustálou aktualizaci a při šíři sortimentu společně k jeho již zmiňovaným neustálým změnám, by jsme to časově ani technicky nebyli schopni zvládnout. Fungujeme totiž jen jako klasická kamenná prodejna a nejsme e-shop. Ceníky máme pouze pracovní, kde je uveden název, kód a cena bez fotografie. Takový ceník by Vám vůbec nic neřekl. Navíc jsme leckdy schopni rozprodat zásilku nového zboží již během jednoho až dvou týdnů a pak objednáváme zboží opět jiné. V konečném důsledku to pro nás znamená, že než by jsme zásilku nafotili a vytvořili online ceníky, tak už by kupříkladu polovina zboží ani nebyla k dispozici. Velmi výjimečně totiž nakupujeme opakovaně to samé zboží. Děkujeme za pochopení.